Kas somā?

1

[Jau sākumā atvainojos, ka garumzīmētie burti izskatās tumšāki, nemāku sakārtot, lai tā neizskatītos..]

Pirms kāda laika pamanīju, ka Sisyphus ietagojis mani sava bloga ierakstā. . Tad bija jāpaiet nedēļai, lai es sagaidītu perfekti lietainu dienu un saņemtos izrādīt visiem, kas ir manā somā.

Pati soma tika atrasta kādā pie-Džūkstes šķūnī. Zviedru dizains, kas ražots Dienvidu Korejā. Nav ļoti ietilpīga, bet bildē redzamais satilpst iekšā visai labi.

Uz somas atdusas nom nom šokolāde no Briseles, kas tikai nesen atrodas manā somā. Ja nu ceļā sagribas, ko gardu.

Virs somas ir ietilpīgs linu maisiņš no Jelgavas linu veikala, kas vienmēr ir noderīgs pārtikas un ne tikai salikšanai un pārnēsāšanai dažādos maršrutos.

Jaukā persiku pasteļtonī ir grāmata, ko man uzdāvināja vārda dienā vai Ziemassvētkos [īsti nav starpības]. Z: A Novel of Zelda Fitzgerald. Pēc robainajām malām liekas, ka grāmata izdota Amerikā [Nepārbaudīšu šo novērojumu]. Lai gan grāmatas neskatu pēc vāciņiem, jāatzīst, ka šī izskatās pat vairāk kā lieliski manā plauktā.

Pāris matu gumijas un sprādzes – nekad nevar būt par daudz!

Pūderis/Spogulis. Pašreiz tiek izmantots tikai kā spogulis, jo pūdera tonis ir daudz par tumšu manai izbalējušajai sejai.

Moleskine noder dažādu dzīves atziņu pierakstīšanai. Tas, protams, ir joks. Pierakstu tur tikai muļķības. Biju pasūtījusi draudziņam vārda dienā moleskine blociņu no amazones, bet tas kā nenāca tā nenāca. Sūdzējāmies. Pēc divām dienām atnāca blociņš ar piezīmi, ka, ja atnāk iepriekš pasūtītais blociņš divu nedēļu laikā, viens jāsūta prom. Neatnāca. Pagāja kāds mēnesis vai vairāk, kad caur vēstuļu spraugu uz paklāja piezemējas paciņa. Un tā es dabūju vienu arī sev.

Plānotājs ar Kristiānas dizainētu dizainu. Vienmēr patikuši mazi un šauri plānotāji. Nevar gan redzēt, bet piebāzts ar biļetēm no kino un koncertiem, un muzejiem, un . .

2

Aubrey maciņu pasūtīju no Asos. Tur gan vairs nav atrodams neviens pat līdzīgs šim. Tā kā apkārt nestaipu taustāmu naudu, ja neskaita vienu desmitnieku, kas aizķēries vēl no dzimšanas dienas, vietas pietiek visām kartēm un tiesībām, kas netiek izmantotas tām paredzētajā nolūkā.

Atslēgas ar pāris par daudz piekariņiem. Sarkanā būdiņa tika iegāsāta jaukā Lancaster muzejā/tiesā.

3

Aprikožu Snuff ļoti sen nopirkts Polijā un no tā laika mētājās somas apakšā gandrīz nelietots.

Bez pudeļu attaisāmā nemaz neizietu no mājas. Ja nu sāk mocīt slāpes? Šis modelis ir ļoti labs un praktisks, un ļoti laimēts kaut kad sen sen.

Rozā sirsniņu atradu savā dzimšanas dienā, pirmajā, ko svinēju UK parkā Prestonā, derot zviedru sidru un ēdot Subway maizīti.

Rakstāmlietas arī nekad nevar būt par daudz. Rozā ir īpaši mīļākā, jo jauki smaržo, kad kaut ko svarīgi pieraksta.

Asos saulesbrilles. Noteikti, ka vairāk sabojāju acis nekā pasargāju. Ja lietoju lēcas, brilles kaut kā pasargā no to izžūšanas un acu sāpēšanas. Lielākais + labi izskatās gan noliktas malā, gan uzliktas uz sejas.

 

4

Un nobeidzot .. otra lielākā vājība aiz nagu lakām, kuras gan nekad nenēsāju somā, jo neesmu to sapratusi. Tu nokrāso nagus, kamēr atrodies ārā, un ko tad? Nagi taču nenožūst tik ātri. Bet jā, man patīk, ka līdzi ir vairāki varianti un varu nomainīt toni, kad vien sagribas

Lūpu zaķītis ir no Korejas zīmola TonyMoly. Pats iepakojums izskatās un smaržo labāk, nekā klājas uz lūpām.

Yes To Carrots Lip Butter tieši pretēji – lietojas labāk nekā smaržo. Nepatīk man meloņu smarža lūpu sviestiem. Un es to vienmēr aizmirstu.

Sena Revlon lūpu krāsa perfektā oranži-korālīgā krāsā.

Artdeco [18] ir vis-nude krāsa kāda man ir un kāda man piestāv.

Lancome Rouge in Love aizņēmos no mamma, kurai tāpat tonis nepiestāvēja, bet man izskatās lieliski.

Clinique Curvy Candy ir mans mīļākais rozā tonis, ko lietoju, kad saņemos uzvilkt kārtīgi melnu acu laineri. Kopā izskatās ļoti klasiski un jauki.

 

Huh. Tas arī viss. Un nē, telefons nav aizmirsies. To es parasti nēsāju mēteļa kabatā, lai ērtāk atrast, ja nu jāzina, cik rāda pulkstenis, jo tas ir vienīgais, kam izmantoju savu Nokia N85

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s